Reference

Foto - Kněžské svěcení
Foto reference

Kněžské svěcení v Českých Budějovicích

Dokumentace významných společenských akcí – fotografie z kněžského svěcení (červen 2010) v Růženeckém kostele v Českých Budějovicích za účasti biskupa Mons. Jiřího Paďoura, OFMCap. V prostorách zmíněného kostela není úplně jednoduché provést kvalitní dokumentární fotografii. Jednak z důvodu důsledného dodržování vhodného chování fotografa s ohledem na důstojnost společenské události, ale i z důvodu problematického osvětlení. Jak se nám podařil výsledek - posuďte sami ...
Čokoládové figurky do katalogu
Foto reference

Čokoládové figurky do katalogu

Dokumentace výrobků – kolekce fotografií do katalogu výrobků firmy T-Severka spol. s r.o. Rudolfov – vytvořeno v ateliéru pomocí stolu pro bezstínovou fotografii.
Vytvořeno pro: T-Severka spol. s r.o., Rudolfov
ČSH vybrané činnosti křídla
Video reference

ČSH - Vybrané činnosti křídla

Ukázka úvodního dema, které je umístěno na finálním DVD, které oficiálně distribuuje Český svaz házené.
Vytvořeno pro: Český svaz házené
techniky předcházení chybám
Video reference

ČEZ - techniky předcházení chybám

V roce 2002 vydala Světová organizace provozovatelů jaderných zařízení WANO své doporučení s názvem „Principy dosahování výborných výsledků v oblasti lidského výkonu“. Elektrárna Dukovany i Temelín se přihlásily k závěrům těchto doporučení a jedním z konkrétních činů pro naplnění byla série videopořadů. V jednom z nich s názvem „Techniky předcházení chybám“ byly pro zvýšení účinku důležitých myšlenek na diváka použity animované ukázky z možných reálných sitací.
Vytvořeno pro: Skupina ČEZ
ČEZ - animace dieselgeneratoru
Video reference

ČEZ - animace dieselgeneratoru

Pro výukové videopořady zpracované pro obě naše jaderné elektrárny (Dukovany a Temelín) používáme i některé netradiční způsoby vizualizace. Ve výukovém videofilmu „Desetiletá revize dieselgenerátoru v ETE“ byla vyrobena animace z barevného výkresu formátu A1. Pomocí této animace a mluveného komentáře si divák (pracovník provádějící revizi) znovu oživí potřebné detailní informace potřebné pro svou práci.
foto - Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
Foto reference

Fotografie pro Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Podklady pro prezentaci a reklamu – výroba obrazových podkladů pro videopořad „Český kráter“ a pro plakáty k stejnojmenné výstavě v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích.
Zvony Týn nad Vltavou
Video reference

Nové zvony Týn nad Vltavou

Na podzim roku 2010 byly znovu navráceny zvony na věž farního kostela sv. Jakuba v Týně nad Vltavou. Této významné události v životě vltavotýnských občanů předcházelo několik důležitých událostí. Předně v roce 1942 došlo k rekvizici zvonů. V úvodu videodokumentu je krátká vzpomínka dosud žijící pamětnice této smutné události.
Plánování sociálních služeb pro MPSV
Video reference

Plánování sociálních služeb - MPSV

Tvorba spojená se sociální oblastí lidského života. Ukázka je z úvodu více než hodinového videopořadu o Plánování sociálních služeb pro Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV)
Video reference

Natáčení fyzikálních jevů

Pád kapky na vodní hladinu. Video, které je často vidět v reklamě. Natáčí-li se pro pochopení fyzikálního principu je to přece jen něco jiného ...
Kouzlo dřevěné lidové hračky
Video reference

Kouzlo dřevěné lidové hračky

V rámci pátého ročníku Mezinárodního filmového festivalu o umění Arts&Film 2009 v Telči ocenila odborná porota film naší společnosti "Kouzlo dřevěné lidové hračky". Získali jsme 3. místo v rámci soutěžní kategorie Lidové umění a tvorba, umělecká řemesla, naivní umění.

© MK Studio 2011

internetové stránky Studio Illek